Piłsudskiego 27 Kraków Zadzwoń 784 443 639Nowa-nienowa miejscówka na imprezowej mapie Krakowa! Lokal mieści się w samym centrum Krakowa, tuż przy Plantach, nieopodal Alei, o krok od Rynku, blisko „Adasia” i niedaleko Dworca Głównego.
Bezpretensjonalna nazwa, taki sam luźny styl i wnętrze nawiązujące do świata motocykli , klimatu garaży i starego dobrego rock&roll’a. W pubie gramy głównie muzykę rockową, metalową i alternatywną, ale zacnie ugościmy miłośników muzyki każdej! Pub to całoroczny ogrzewany namiot, z ogródkiem letnim i grillem na świeżym powietrzu. Serwujemy dania grillowe, przekąski i oczywiście szeroki wybór trunków zarówno alkoholowych jak i tych bezprocentowych! Zapraszamy na gorące napitki i zimne napoje.
Honorujemy zniżki dla studentów. W lokalu do Waszej dyspozycji pozostają gry towarzyskie, planszowe, szachy i piłkarzyki! Wskocz do nas na partyjkę pokera albo rundkę scrabbli! Co tydzień zapraszamy na prawdziwie garażowe koncerty na żywo! Sprzyjają im znakomita akustyka, profesjonalna scena i najlepsze nagłośnienie! W piątki wielkie starcia z mikrofonem czyli karaoke! Zapraszamy już od 21:00!
Mamy szeroką listę podkładów muzycznych- nowe przeboje i stare hity, znane szlagiery i mniej znane kawałki, spokojne ballady i ciężkie brzmienia. Otwieramy się dla Was od godziny 15:00 do 24:00, a w weekendy (pt-sb) do ostatniego klienta. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc oraz organizacji imprez zamkniętych.
Parking dla gości na tyłach lokalu, wjazd od ulicy Wenecja. Zapraszamy do BOSS GARAGE PUB na Piłsudskiego 27!
BOSS KEBAB © 2018 - Kraków ul. Prądnicka 1A 30-002 Kraków
Dziś
Wszystkie dni
15
60742

Twój adres IP to: 34.204.171.108
2019-10-22 03:27